Info rodzic


Kadra

Pracownicy przedszkola to kadra pedagogiczna oraz personel administracyjno - obsługowy. Nad ich pracą czuwa dyrektor i wicedyrektor. Kadra pedagogiczna to nauczycielki z wyższym wykształceniem pedagogicznym, które systematycznie doskonalą swój warsztat pracy na studiach podyplomowych, kursach i warsztatach.
 
Dyrekcja
Natalia Ślazyk
Jestem pedagogiem z doświadczeniem zawodowym w pracy z dziećmi w każdym wieku, również z dziećmi niepełnosprawnymi. Absolwentka studiów na kierunku resocjalizacji. Ponadto ukończyłam studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki, diagnozy i terapii pedagogicznej, zarządzania oświatą oraz filologii polskiej. Obecnie dokształcam się w kierunku edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

Prywatnie jestem spełnioną matką trójki dzieci. W wolnym czasie uprawiamy sporty i gramy
w gry planszowe. Uwielbiam słuchać "dobrej" muzyki (rocka, jazzu i poezji śpiewanej), oglądać filmy i czytać. Lubię podróżować. Jestem osobą o pozytywnym nastawianiu do życia, otwartą, chętnie podejmującą nowe wyzwania i uczącą się nowych rzeczy.
Anna Pawłowska - Koziar
Z wykształcenia pedagog o specjalności socjalno-opiekuńczej, wpatrzona w swoje dwie córeczki.

Z natury jestem uparta i ambitna, więc konsekwentnie dążę do postawionych sobie celów. Ponadto cechuje mnie empatia oraz troska o innych.

W wolnych chwilach słucham głównie muzyki rockowej oraz eksperymentuję kulinarnie przede wszystkim piekąc słodkości. Natomiast z zamiłowania interesuję się literatura piękną. Zresztą, sama jestem autorką tomiku- zbioru wierszy i opowiadań pt. "Berek" wydanych przez Warszawska Firmę Wydawniczą.
Wychowawcy
Wioletta Gostomczyk
Ukończyłam studia pierwszego stopnia o specjalności: edukacja plastyczna i zintegrowana edukacja wczesnoszkolna. Obecnie studiuję pedagogikę opiekuńczo-wychowawczą z diagnozą i terapią. Ponadto posiadam dyplom malarstwa oraz certyfikaty licznych form doskonalenia pedagogicznego.
W pracy staram się otaczać dzieci ogromnymi pokładami ciepła i życzliwości. Każda chwila z nimi spędzona sprawia mi wielką przyjemność.
Na ogół jestem osobą bardzo spokojną, towarzyską. Interesuję się wszelkiego rodzaju robótkami ręcznymi, muzyka rockową, sportem oraz motoryzacją.  
Lucyna Gebel
Ukończyłam studia licencjackie w Kolegium Nauczycielskim w Bytomiu na kierunku Edukacja przedszkolna i zintegrowana edukacja wczesnoszkolna, a obecnie uzupełniam wykształcenie na Uniwersytecie Śląskim na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne. Cały czas staram się zdobywać nowa wiedzę uczestnicząc w kursach, szkoleniach oraz warsztatach związanych z metodami pracy z dziećmi. Praca w przedszkolu była moim marzeniem a obecnie jest wielką pasją. Każdego dnia staram się to pokazać Przedszkolakom. W wolnych chwilach czytam książki i spędzam czas w gronie najbliższych, a zimą jeżdżę na nartach.
Justyna Gostomczyk
Pedagog, a któż to taki? To człowiek, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje – przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil (Janusz Korczak). Takim pedagogiem staram się być każdego dnia.
W pracy z dziećmi łącze przyjemne z pożytecznym, a więc staram się uczyć, pokazywać, wyjaśniać poprzez zabawę, która każdemu dziecku daje wiele przyjemności. Szczególnie dużo radości sprawiają mi wspólne gry i zabawy z wykorzystaniem elementów muzyki i tańca.
Wolne chwile spędzam wspólnie z rodziną oraz z przyjaciółmi.  
Sabina Zięba
„Często osobowość nauczyciela jest ważniejsza od posiadanej przez niego wiedzy” (Soren Kierkegaa)
Ukończyłam studia na kierunku pedagogika specjalna w zakresie resocjalizacji. Dodatkowo jestem absolwentką pedagogiki elementarnej - przedszkolnej i wczesnoszkolnej.
Moja osobowość to „wulkan energii”. Duża aktywność, uśmiech i konsekwencja to moje cechy charakterystyczne.
W codziennej pracy zarażam dzieci uśmiechem i radością. Otaczam je życzliwością i cierpliwością. Wszystkie wspólnie spędzone chwile są dla nas niezwykłe. Uwielbiamy wspólne zabawy i zajęcia. 
Wolny czas spędzam z rodziną. Jestem spełnioną matką jednej córeczki i szczęściarą, która posiada psa. Uwielbiam sport i dobrą książkę.
Magdalena Matusik
Z wykształcenia pedagog o specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Swoje pierwsze doświadczenie zdobywałam podczas pracy jako animator, gdzie prowadziłam zajęcia dla dzieci w różnym wieku.
W kontaktach z dziećmi staram się wykazywać empatią – dostrzegać, rozumieć i właściwie reagować na emocje swych małych podopiecznych. Uważam, ze dobry nauczyciel, to ktoś, 
kto widzi w każdym dziecku wyjątkową osobę i zachęca je do rozwijania jego indywidualnych talentów oraz mocnych stron.
Jestem osobą cierpliwą, odpowiedzialną i zdyscyplinowaną, o optymistycznym nastawieniu do życia i ludzi. Uwielbiam zwierzęta, podróże i literaturą psychologiczną. Wolne chwile najczęściej lubię spędzać na basenie. W domowym zaciszu tworzę też własnoręcznie wykonane dekoracje do domu.
Psycholog
Kamila Lichosik
Psycholog oraz specjalista do spraw rodzin, absolwentka wielu szkoleń i kursów, m.in. w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu, Coachingu, Kynoterapii... Ukończyłam również studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego oraz oligofrenopedagogiki. Na co dzień zajmuję się pracą z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością oraz ich rodzinami, pracą w dogoterapii z własnym psem oraz wychowaniem dziecka. Moją pasją są zwierzęta oraz praca z ludźmi, dlatego też realizuję się pracując dodatkowo jako dogoterapeuta. W wolnych chwilach uwielbiam spacerować po górach oraz poszukiwać nowych dróg rozwoju potencjału, jaki tkwi w dzieciach.
Pomoc
Zofia Cis
Praca w przedszkolu była od zawsze moim marzeniem, dlatego od wielu lat realizuję się
w tym.

Cechuje mnie dobre serce, cierpliwość, opiekuńczość i uśmiech.

W wolnych chwilach pochłania mnie kuchnia oraz przebywanie w gronie rodziny.