Rekrutacja w naborze zimowym została zakończona.
Serdecznie witamy wszystkich nowych słuchaczy w roku akademickim 2025/2026 i życzymy owocnej pracy na zajęciach.
Istnieje jeszcze możliwość dopisania się do kierunku „Zarządzanie oświatą”.
Ułatwienia dostępu
Rekrutacja w naborze zimowym została zakończona.
Serdecznie witamy wszystkich nowych słuchaczy w roku akademickim 2025/2026 i życzymy owocnej pracy na zajęciach.
Istnieje jeszcze możliwość dopisania się do kierunku „Zarządzanie oświatą”.