Kursy komputerowe

Podwyższ swoje kwalifikacje zawodowe na kursach i szkoleniach

Zapisy trwają

EXCEL - kurs podstawowy

Czas trwania:
20 godzin

Termin:
25 wrzesień 2024 r.

Słuchacze zapoznają się z obsługą i możliwościami programu Microsoft Excel, kształcą swoje umiejętności w programie - funkcji obliczeniowych, tworzenia wykresów, analizy danych
Cena:
450
zł/os.
Zapisy trwają

Podstawowy komputerowy

Czas trwania:
30 godzin

Dla osób początkujących. Na kursie objaśniane zostaje, jak posługiwać się komputerem, siecią komputerową, dostępem do Internetu.
Cena:
590
zł/os.
Zapisy trwają

Power Point

Czas trwania:
8 godzin

Słuchacze nabywają wiedzę i umiejętności z zakresu tworzenia m.in. prezentacji w programie Power Point, tworzenia prezentacji multimedialnych, czy formatowania tekstu slajdów.
Cena:
200
zł/os.
zdjęcie

Twoją przyszłość powierz najlepszym i osiągnij sukces

W naszym szybko zmieniającym się świecie umiejętność dostosowania się do nowych warunków i trendów jest niezwykle istotna, szczególnie w życiu zawodowym.


Najlepszą formą dokształcania są kursy zawodowe. W wielu branżach doskonalenie zawodowe jest wręcz niezbędne, nie tylko by zdobywać sukcesy, ale nawet aby nie wypaść z obiegu i utrzymać się na rynku pracy. Firmy organizujące kursy doszkalające prześcigają się w konstruowaniu ofert.

Dokumenty do pobrania

* W przypadku chęci zapisu w tradycyjny sposób zachęcamy do pobrania z poniższych linków dokumentów rekrutacyjnych, wypełnienia ich i dostarczenia ich do siedziby Elpax.