Kursy BHP

Podwyższ swoje kwalifikacje zawodowe na kursach i szkoleniach

Zapisy trwają

Bhp - szkolenie wstępne

Czas trwania:
8 godzin

Termin:
22 kwiecień 2024 r.

Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników nowo zatrudnianych
Cena:
60
zł/os.
Rekrutacja rozpoczęta

Bhp dla pracowników inżynieryjno – technicznych

Czas trwania:
16 godzin

Termin:
24 kwiecień 2024 r.

Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników inżynieryjno-technicznych zakładów pracy, w szczególności projektantów, konstruktorów, technologów, organizatorów produkcji.
Cena:
150
zł/os.
Zapisy trwają

Bhp dla pracowników na stanowiskach administracyjno – biurowych

Czas trwania:
8 godzin

Termin:
22 kwiecień 2024 r.

Szkolenie przeprowadzane jest zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Cena:
60
zł/os
Zapisy trwają

Bhp dla pracowników na stanowiskach robotniczych

Czas trwania:
8 godzin

Termin:
23 kwiecień 2024 r.

Szkolenie okresowe pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych przeprowadza się w formie instruktażu, nie rzadziej niż raz na 3 lata, a na stanowiskach robotniczych na których występują szczególnie duże zagrożenia dla bezpieczeństwa lub zdrowia pracowników, nie rzadziej niż raz w roku
Cena:
60
zł/os.
Zapisy trwają

Przygotowanie dydaktyczne do prowadzenia szkoleń bhp

Czas trwania:
2 spotkania ze specjalistą

Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom niezbędnych informacji o: wybranych zagadnieniach z psychologii i pedagogiki, metod kształcenia dorosłych, organizacji i metod prowadzenia instruktażu stanowiskowego.
Cena:
350
zł/os
Zapisy trwają

Szkolenia Bhp On-line

Poznaj naszą nową ofertę skierowaną do osób, które wolą naukę zdalną
Cena:
Zapisy trwają

Szkolenie dla pracodawców wykonujących zadania służby bhp

Czas trwania:
6 spotkań ze specjalistą

Termin:
8 maj 2024 r.

Aktualizacja wiedzy dla osób już będących pracownikami służby Bhp.
Cena:
400
zł/os.
Rekrutacja rozpoczęta

Szkolenie okresowe Bhp dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami

Czas trwania:
16 godzin

Termin:
22 kwiecień 2024 r.

Dla pracodawców i osób kierujących pracownikami (mistrzów, brygadzistów, kierowników wydziałów i innych komórek organizacyjnych).
Cena:
150
zł/os.
Zapisy trwają

Szkolenie okresowe dla pracowników służby Bhp i osób wykonujących zadania tej służby

Czas trwania:
32 godziny

Termin:
8 maj 2024 r.

Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników służby bezpieczeństwa i higieny pracy oraz osób wykonujących zadania tej służby
Cena:
400
zł/os.
zdjęcie

Twoją przyszłość powierz najlepszym i osiągnij sukces

W naszym szybko zmieniającym się świecie umiejętność dostosowania się do nowych warunków i trendów jest niezwykle istotna, szczególnie w życiu zawodowym.


Najlepszą formą dokształcania są kursy zawodowe. W wielu branżach doskonalenie zawodowe jest wręcz niezbędne, nie tylko by zdobywać sukcesy, ale nawet aby nie wypaść z obiegu i utrzymać się na rynku pracy. Firmy organizujące kursy doszkalające prześcigają się w konstruowaniu ofert.

Dokumenty do pobrania

* W przypadku chęci zapisu w tradycyjny sposób zachęcamy do pobrania z poniższych linków dokumentów rekrutacyjnych, wypełnienia ich i dostarczenia ich do siedziby Elpax.

Masz pytania? Napisz do nas!


Bytom, ul. Łużycka 11

Szkolenia BHP

Jednym z podstawowych obowiązków pracodawcy jest przygotowanie pracownika do rozpoczęcia pracy na danym stanowisku. Szkolenia BHP to bardzo ważny element procesu rekrutacji, którego nie można zwyczajnie pominąć. Brak odpowiedniego przeszkolenia pracowników może rodzić negatywne konsekwencje prawne dla pracodawców. Brak udokumentowanego szkolenia wstępnego oraz okresowego może kosztować przedsiębiorcę nawet kilka tysięcy złotych kary.

Do niedawna szkolenia BHP musiały być wykonywane w miejscu pracy przez osoby zatrudnione w firmie. Ostatnio pracodawcy często korzystają z możliwości outsourcingu w tym zakresie. Istnieje możliwość zlecania szkoleń firmom zewnętrznym, posiadającym odpowiednie kwalifikacje w tym zakresie. Szczególnie kiedy firma nie dysponuje odpowiednim miejscem do przeprowadzenia kursu BHP. W takim przypadku warto powierzyć przeprowadzenie szkolenia w ręce profesjonalistów.

Firma Elpax, mająca swoją siedzibę w mieście Bytom, to centrum edukacyjne, gdzie oferowane są szkolenia na najwyższym poziomie. W ofercie znajdują się zarówno szkolenia wstępne, jak i okresowe. Również pracownicy służby BHP mogą podnieść swoje kompetencje. Wykwalifikowana kadra dysponuje ogromną wiedzą i doświadczeniem, z którego mogą czerpać uczestnicy każdego rodzaju szkolenia. Osoby uczestniczące w szkoleniu mają kontakt z wykwalifikowanymi specjalistami. Szkolenie przeprowadzane jest w odpowiednio wyposażonych salach, dzięki czemu uczestnicy z łatwością przyswajają wiedzę z zakresu BHP.Jakie szkolenia BHP oferujemy?

Oto dostępne rodzaje szkoleń:

  • szkolenia wstępne,
  • bhp dla pracowników inżynieryjno – technicznych,
  • szkolenie dla pracowników biurowych,
  • szkolenie dla pracowników na stanowiskach robotniczych,
  • kursy metodyczne dla pracowników prowadzących szkolenia bhp,
  • szkolenia dla pracodawców wykonujących służbę BHP
  • szkolenia dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami,
  • szkolenia dla pracowników służby BHP oraz osób wykonujących zadania tej służby.

Centrum edukacyjne Elpax wychodzi naprzeciw oczekiwaniu swoim klientom, wdrażając do swojej działalności nowoczesne technologie. Zamiast jechać na Śląsk, można zrobić szkolenie w trybie on-line. Nauka zdalna jest coraz bardziej powszechnym zjawiskiem. Dlatego kuszącą alternatywą dla długiego szkolenia na sali wykładowej, jest możliwość wykonania szkolenia w wygodnych warunkach domowych. Obecnie szkolenia on-line są dostępne dla wybranych grup pracowników jak pracownicy administracyjni czy inżynieryjno-techniczni.