Kursy księgowo kadrowe

Podwyższ swoje kwalifikacje zawodowe na kursach i szkoleniach

Zapisy trwają!

Czas pracy w praktyce

Czas trwania:
8 godzin

Termin:
26 styczeń

W czasie trwania szkolenia zostaną omówione sposoby rozwiązywania problemów związanych z czasem pracy i ćwiczenia praktyczne z tym związane. Prowadzący szkolenie to specjalista prawa pracy, praktyk, a także prawnik.
Cena:
300
zł/os.
Zapisy trwają

Kadry i Płace

Czas trwania:
40  godzin

Termin:
27 styczeń

Kurs kadrowo - płacowy adresowany jest do osób, które nie miały styczności z pracą w dziale kadr i płac, a wiążą z tym swój rozwój zawodowy lub dla osób które pragną poznać, pogłębić lub uaktualnić swoją wiedzę z zakresu kadr i płac.
Cena:
700
zł/os.
Zapisy trwają

Księgowość komputerowa

Czas trwania:
110 godzin

Termin:
8 luty

Przeznaczony jest dla osób chcących podjąć pracę w księgowości. Kurs prowadzony jest na programach finansowo - księgowych.
Cena:
1300
zł/os.
zdjęcie

Twoją przyszłość powierz najlepszym i osiągnij sukces

W naszym szybko zmieniającym się świecie umiejętność dostosowania się do nowych warunków i trendów jest niezwykle istotna, szczególnie w życiu zawodowym.


Najlepszą formą dokształcania są kursy zawodowe. W wielu branżach doskonalenie zawodowe jest wręcz niezbędne, nie tylko by zdobywać sukcesy, ale nawet aby nie wypaść z obiegu i utrzymać się na rynku pracy. Firmy organizujące kursy doszkalające prześcigają się w konstruowaniu ofert.

Dokumenty do pobrania

* W przypadku chęci zapisu w tradycyjny sposób zachęcamy do pobrania z poniższych linków dokumentów rekrutacyjnych, wypełnienia ich i dostarczenia ich do siedziby Elpax.

Masz pytania? Napisz do nas!


Bytom, ul. Łużycka 11