Kursy księgowo-kadrowe

Podwyższ swoje kwalifikacje zawodowe na kursach i szkoleniach

Zapisy trwają!

Czas pracy w praktyce

Czas trwania:
8 godzin

W czasie trwania szkolenia zostaną omówione sposoby rozwiązywania problemów związanych z czasem pracy i ćwiczenia praktyczne z tym związane. Prowadzący szkolenie to specjalista prawa pracy, praktyk, a także prawnik.
Cena:
300
zł/os.
Zapisy trwają

Kadry i Płace

Czas trwania:
40  godzin

Termin:
19 sierpień  2024 r.

Kurs kadrowo - płacowy adresowany jest do osób, które nie miały styczności z pracą w dziale kadr i płac, a wiążą z tym swój rozwój zawodowy lub dla osób które pragną poznać, pogłębić lub uaktualnić swoją wiedzę z zakresu kadr i płac.
Cena:
700
zł/os.
Zapisy trwają

Księgowość komputerowa

Czas trwania:
100 godzin

Przeznaczony jest dla osób chcących podjąć pracę w księgowości. Kurs prowadzony jest na programach finansowo - księgowych.
Cena:
1600
zł/os.
zdjęcie

Twoją przyszłość powierz najlepszym i osiągnij sukces

W naszym szybko zmieniającym się świecie umiejętność dostosowania się do nowych warunków i trendów jest niezwykle istotna, szczególnie w życiu zawodowym.


Najlepszą formą dokształcania są kursy zawodowe. W wielu branżach doskonalenie zawodowe jest wręcz niezbędne, nie tylko by zdobywać sukcesy, ale nawet aby nie wypaść z obiegu i utrzymać się na rynku pracy. Firmy organizujące kursy doszkalające prześcigają się w konstruowaniu ofert.

Dokumenty do pobrania

* W przypadku chęci zapisu w tradycyjny sposób zachęcamy do pobrania z poniższych linków dokumentów rekrutacyjnych, wypełnienia ich i dostarczenia ich do siedziby Elpax.

Masz pytania? Napisz do nas!


Bytom, ul. Łużycka 11

Kursy księgowo kadrowe

Przepisy w Polsce zmieniają się naprawdę bardzo często, co wymaga ciągłego ponoszenia kwalifikacji przez wiele grup zawodowych, między innymi księgowych. Warto również mieć na uwadze, że jest to zawód wymagający ze strony osoby, która go wykonuje dużej odpowiedzialności, dlatego też regularne uczęszczania na kursy księgowo kadrowe jest niezwykle ważne.

Obowiązek doskonalenia zawodowego – czy powinien dotyczyć księgowych?

Praca księgowego jest niezwykle odpowiedzialna przede wszystkim ze względu na wysokość sankcji, jakie mogą zostać nałożone na podatnika w wyniku popełnionych przez nich błędów. Dlatego tak ważna jest edukacja i regularne aktualizowanie wiedzy dotyczącej między innymi przepisów podatkowych w Polsce.

Wielu specjalistów twierdzi, że w przypadku księgowych dobrym rozwiązaniem byłoby nałożenie na nich obowiązkowego doskonalenia zawodowego. Niestety, póki co takie przepisy nie zostały wprowadzone (i na razie nie ma ich w planach) dlatego to od odpowiedzialności księgowego zależy, czy podatnicy w wyniku ich błędów i nie wiedzy będą narażeni na wysokie koszta z tym związane, czy też nie. To nie tylko bezpieczniejsza i komfortowa praca dla księgowych, ale i mniejsze ryzyko dla podatników, że zostaną obciążeni za nie swoje błędy.

Dlaczego każdy księgowy powinien regularnie odbywać szkolenia zawodowe?

Kursy księgowo kadrowe to nie tylko bardzo dobry sposób na to, by księgowy wykazał się odpowiedzialnością, ale również najlepszy sposób na podniesienie kwalifikacji. Szczególnie ta ostatnia kwestia jest niezwykle ważna z punktu widzenia dalszej ścieżki kariery – zwiększa szansę na awans bądź w przypadku prowadzenia samodzielnej działalności na zdobycie większego grona potencjalnych klientów.

Księgowy z większą wiedzą czuje się pewniej, wykonując swoje zadania, a podatnik powierzający mu soje sprawy bezpieczniej, gdyż wie, że osoba, której zaufał, posiada stosowną wiedzę, by wybrnąć z każdego podatkowego problemu, zgodnie z przepisami i znikomym ryzykiem nałożenia wysokich sankcji za popełnione błędy.

Wybór szkoleń dla księgowych jest naprawdę ogromy, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Są szkolenia przeznaczone zarówno dla osób, które chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z tym zawodem, jak i tych, którym zależy na zaktualizowaniu wiedzy i podniesieniu kwalifikacji. Regularne uczestniczenie w szkoleniach dla księgowych to nie tylko większa wiedza, ale również umiejętności pozwalające na szybsze i sprawniejsze realizowanie zadań związanych z ich pracą zawodową.