Kursy BHP

Podwyższ swoje kwalifikacje zawodowe na kursach i szkoleniach

Kurs on-line

Bhp on-line! Dla pracodawców i innych pracowników kierujących pracownikami

Szkolenie jest przeznaczone dla pracodawców, w tym osób kierujących przedsiębiorstwami państwowymi, spółkami, zakładami prywatnymi, urzędami, spółdzielniami.
Cena:
90
Kurs on-line

Bhp on-line! Dla pracowników administracyjno - biurowych

Szkolenie przeprowadzane jest zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Cena:
50
Kurs on-line

Bhp on-line! Dla pracowników inżynieryjno - technicznych

Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników inżynieryjno-technicznych zakładów pracy, w szczególności projektantów, konstruktorów, technologów, organizatorów produkcji.
Cena:
90
Szkolenie on-line

Szkolenie okresowe dla pracowników służby BHP i osób wykonujących zadania tej służby - on-line

Obowiązkowe szkolenie dla pracowników służby BHP. Celem szkolenia jest aktualizacja i uzupełnienie wiedzy w obszarze przepisów prawnych w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny
Cena:
300
zdjęcie

Twoją przyszłość powierz najlepszym i osiągnij sukces

W naszym szybko zmieniającym się świecie umiejętność dostosowania się do nowych warunków i trendów jest niezwykle istotna, szczególnie w życiu zawodowym.


Najlepszą formą dokształcania są kursy zawodowe. W wielu branżach doskonalenie zawodowe jest wręcz niezbędne, nie tylko by zdobywać sukcesy, ale nawet aby nie wypaść z obiegu i utrzymać się na rynku pracy. Firmy organizujące kursy doszkalające prześcigają się w konstruowaniu ofert.

Dokumenty do pobrania

* W przypadku chęci zapisu w tradycyjny sposób zachęcamy do pobrania z poniższych linków dokumentów rekrutacyjnych, wypełnienia ich i dostarczenia ich do siedziby Elpax.

Masz pytania? Napisz do nas!


Bytom, ul. Łużycka 11